İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Hoşgeldiniz, 04 Mart 2024
Beğen 1
Ana Sayfa » İlahi Sözleri » Bir Demet Dua-8 İlahi Sözleri

Bir Demet Dua-8 İlahi Sözleri

Bir Demet Dua-8 Sözleri – Bir Demet Dua-8 İlahisini Dinle – Bir Demet Dua-8 İlahi Sözleri

Bir Demet Dua kaleminden yazılan Bir Demet Dua-8 İlahisinin Sözlerine aşağıdan okuyabilirsiniz.

Bir Demet Dua-8 Sözleri – Bir Demet Dua-8 İlahisinin Sözleri

 

Her şeyden evvel Âlemlerin Rabbi Allah’a hamdediyor, Efendimiz Hazreti Muhammed Mustafa’yı salât ü selamla bir kere daha yâdederek huzûr-u İlahi’de el açıp yakarıyoruz:
Rabbimiz! Bizleri muhafaza buyur, buyur ki Sen biricik koruyucumuzsun.. dünyanın bütün kötülüklerinden, bizim için ar vesilesi olabilecek durumlardan ve ahiret azabından koru.. koru ki, Sen bizim korkup endişe ettiğimiz şeylerin üstesinden gelebilecek kadar büyük ve ulusun!.
Ey Rabbimiz! Ancak Senin inayetinle bozguncuların şerlerini defedebiliriz. Kötü kimselerin fenalıklarından sığınabileceğimiz, kafirlerin ve münafıkların hile ve hud’alarından korunmak için dayanabileceğimiz Senin kapından başka kapı da yoktur.
Ey, bir belaya maruz kaldıklarında sabırları, lutfedilen nimetler karşısında da şükürleri pek az olan biz zayıf ve çaresiz kulların Rabbi! Dünyanın feci ve korkutan hadiseleri ve dehrin musibetleri karşısında bize inayet eyle; kafirlerin ve fesatçıların şerlerinin bize ulaşmasına mani ol.
Efendimiz Hazreti Muhammed’e, aile fertlerine ve bütün ashabına salât u selam ederek bunları Senden dileniyoruz, Rabbimiz…

Bir Demet Dua

Sitemizde sanatçıya ait toplam 15 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz