İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Hoşgeldiniz, 24 Eylül 2023
Beğen 0
Ana Sayfa » İlahi Sözleri » Bir Demet Dua-9 İlahi Sözleri

Bir Demet Dua-9 İlahi Sözleri

Bir Demet Dua-9 Sözleri – Bir Demet Dua-9 İlahisini Dinle – Bir Demet Dua-9 İlahi Sözleri

Bir Demet Dua kaleminden yazılan Bir Demet Dua-9 İlahisinin Sözlerine aşağıdan okuyabilirsiniz.

Bir Demet Dua-9 Sözleri – Bir Demet Dua-9 İlahisinin Sözleri

 

Her ses kendisinden bir nağme ve her şey kendisinden bir nâme olan Yüce Yaratıcı’ya hamd ü senâdan sonra, Efendiler Efendisi’ni salât ü selamlarla yâdediyor ve Rabbimizin ulu dergahı önünde bir kere daha el açıp yalvarıyoruz.
Ey engin rahmetin ve münkirlere itiraz noktası bırakmayan en kesin, en mükemmel delilin sahibi Rabbimiz! Ellerimizi Sana kaldırıyor ve ancak Senin inayetinle içine düştüğümüz sevimsiz durumlardan kurtulabileceğimizi umuyoruz. Muttali olabildiğimiz ve olamadığımız bütün kötülüklerden Sana sığınıyor ve Senden eksiksiz, bol nimet ve inayet-i kâmile istiyoruz.
Rabbimiz! Kalblerimizi Sana karşı haşyet ve reca duygusuyla doldur ve Senin kapından başka kapılara karşı içimizde bir temayül ve ümit duygusu bırakma. Biz kullarını Sana tevekkül ve iltica hisleriyle rızıklandır!
Bizi, kadın-erkek bütün kardeşlerimizi ihlasa ermiş ve erdirilmiş kullarını koruduğun gibi sıyanet buyur, ey sayılamayacak kadar nimetlerin, en güzel isimlerin ve en ulvî sıfatların sahibi Yüce Rab!
Efendimiz Hazreti Muhammed’e, aile efradına ve bütün ashab-ı güzînine salât u selam ederek bunları Senden dileniyoruz; dualarımızı kabul buyur Rabbimiz!..

Bir Demet Dua

Sitemizde sanatçıya ait toplam 15 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz