İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Hoşgeldiniz, 17 Ekim 2021
Beğen 0
Ana Sayfa » İlahi Sözleri » Affeder misin Gelsem Kapına Allahım İlahi Sözleri

Affeder misin Gelsem Kapına Allahım İlahi Sözleri

Affeder misin Gelsem Kapına Allahım Sözleri – Affeder misin Gelsem Kapına Allahım İlahisini Dinle – Affeder misin Gelsem Kapına Allahım İlahi Sözleri

Şiir Dosyaları, Zafer Talha Ünal kaleminden yazılan Affeder misin Gelsem Kapına Allahım İlahisinin Sözlerine aşağıdan okuyabilirsiniz.

Affeder misin Gelsem Kapına Allahım Sözleri – Affeder misin Gelsem Kapına Allahım İlahisinin Sözleri

 

Allahümme inni es’elüke temamen ni’meh.Ve sadıkattevbeh.Ve devamenneımi bi halisıl iman.
Allahümme rabbesemavatisseb’.Ve Rabbel Arşil Azim.Külli carin min ıbadih.En yetesallet aleyye ehadün minhüm ev yetğa ve an üzeyyine linhi ehadün minhüm va’tihim yestehıkku bihi ukubeke.Ev en yesuka haramin yahıllü bihi aleyye ğadabun.Vallahu ekberu kebira.Vallahu eazzü min halkıhi cemia.Vallahu eazzu mimma ahafu ve ahzeru.
Utana utana gelsem kapına Allahım alsam sırtıma bütün günahlarımı yanımda getirsem bütün mahcubiyetimi affeder misin affeder misin gelsem kapına Allahım?
Yüzlerim yerlere eğik mümin bir kul olamadım affeder misin cürmüm ile gelsem kapına Allahım,kalbim hüznüme aşikardır hatalarım ayandır sana Allahım,içimde zerre kadar imanla gelsem affeder misin affeder misin Allahım?
Heybemde dolu hadsiz işlediğim çok günahlarım var,zalimde pençesine yenildiğim bir nefsim var,çıkmazlarda karanlıklara da beni mahkum eden bir şeytanım var,kurtulup gelsem tövbe kapına kurtulup gelsem tövbe kapına affeder misin affeder misin Allahım?
Senden başka gidecek yerim yurdum yok senden başka beni bilecek anlayacak kimsem yok belki de son nefesim son saniyelerim haberi yok gözlerimde dua kokulu yaşlarımda gelsem kapına affeder misin Allahım?
Titriyorum her aklıma ahiret düşüncesi geldiğinde ansızın ağlıyorum,mahşerde cemalinden mahrum kalacağım diye pişmanlıkla hep üzülüyorum affet affet affet beni Allahım.Sen affetmeyi seversin bağışlama tecellin büyüktür biliyorum beni de beni de bağışla beni de affeder misin kulum der misin Allahım kulum der misin kulum der misin Allahım?

 

Mustafa Yılmaz

Sitemizde sanatçıya ait toplam 23 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz