İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Hoşgeldiniz, 26 Eylül 2022
Beğen 0
Ana Sayfa » İlahi Sözleri » Kurban Gönüllülerine Tebrik ve Teşekkür İlahi Sözleri

Kurban Gönüllülerine Tebrik ve Teşekkür İlahi Sözleri

Kurban Gönüllülerine Tebrik ve Teşekkür Sözleri – Kurban Gönüllülerine Tebrik ve Teşekkür İlahisini Dinle – Kurban Gönüllülerine Tebrik ve Teşekkür İlahi Sözleri

Fethullah Gülen kaleminden yazılan Kurban Gönüllülerine Tebrik ve Teşekkür İlahisinin Sözlerine aşağıdan okuyabilirsiniz.

Kurban Gönüllülerine Tebrik ve Teşekkür Sözleri – Kurban Gönüllülerine Tebrik ve Teşekkür İlahisinin Sözleri

 

18 Ekim 2013 tarihli “378. Nağme: Kurban Gönüllülerine Tebrik ve Teşekkür” başlıklı sohbetinde;

Günlerdir yazılı ve görüntülü medyada Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına açılıp kurban dağıtan, bu vesileyle bir kere daha sevgi ve kardeşlik köprüleri kuran, “Kimse yok mu?” diyenlere “Biz buradayız, hep yanınızdayız!” cevabı veren ve bütün yeryüzünü bayram alanına çevirme gayreti gösteren fedakâr ruhların haberleriyle karşılaşıyoruz.

Kurbanı hem Hâlık’a hem de halka kurbet vasıtası yapan bu hasbî insanlara karşı içimizde takdir, tebrik, minnet ve teşekkür duygularının kabardığını hissediyor, onlara sahiden imreniyor ve kalbî dualarımızla yanlarında olmaya çalışıyoruz.

İki üç saat önceki sohbetinde muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi’ye bu konuda bir sual tevcih etmeye karar verdik: “Bu sene 81 ilimizde ve 100′e yakın ülkede yüz binlerce insana bayramı tattıran Kimse Yok Mu Derneği gibi hayır kurumlarının/gönüllülerinin kurban faaliyetlerini nasıl değerlendiriyorsunuz? Mülahazalarınızı lütfeder misiniz?” sorusunu sorduk.

Fethullah Gülen

Sitemizde sanatçıya ait toplam 11 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz